company logo

Imieniny

Dzisiaj jest: 15 Czerwiec 2024   Imieniny obchodzą: Jolanta, Wiola, Wit
Start Regulamin
Email

Regulamin pobytu gości w Gospodarstwie Agroturystycznym „JARO”

 1. Pokój gościnny wynajmowany jest tylko i wyłącznie przez Właściciela Gospodarstwa do użytku Gościa na dobę(y).
 2. Na potrzeby wynajmu doba wypoczynkowa rozpoczyna się o godz. 14:00, natomiast kończy się o godz. 13:00 kolejnego dnia.
 3. Gość ma prawo pozostawić swój bagaż lub sprzęt turystyczny w miejscu wyznaczonym przez Gospodarza.
 4. Liczba dni pobytu określona jest w potwierdzeniu rezerwacji, którym jest dokonanie rezerwacji, którym jest dokonanie przedpłaty przez Gościa(i).
 5. Wysokość przedpłaty wynosi 30% całkowitej kwoty wynajmu pokoju za dobę. Natomiast pozostałą część kwoty klient uiszcza w dniu przyjazdu.
 6. Chęć przedłużenia pobytu powinna być zgłoszona przez turystów, najpóźniej na dzień przed upływem terminu najmu pokoju(i), pod warunkiem że pokoje nie zostały wynajęte innym osobom.
 7. Cisza nocna rozpoczyna się od godziny 22:00 do godziny 6:00, dotyczy ona pokoi noclegowych.
 8. Surowo zabronione jest nocowanie w pokojach osób odwiedzających turystów.
 9. Sprzątanie pokoi odbywa się samodzielnie, właściciel dostarcza środki przeznaczone do utrzymania czystości w pokojach.
 10. Przetrzymywanie zwierząt domowych bez wcześniejszej konsultacji z właścicielem jest zabronione.
 11. Zakaz palenia papierosów obejmuje kwatery.
 12. Gospodarz wyznacza miejsce parkingowe dla pojazdów, (WAŻNE: Gospodarz nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia środków komunikacji przez osoby trzecie).
 13. Turysta ponosi pełną odpowiedzialność materialną, za jakiekolwiek uszkodzenia i zniszczenia spowodowane jego działaniem lub działaniem osób za które odpowiada (np. dzieci).
 14. Gość otrzymuje klucz do swojej kwatery, który powinien zwrócić w momencie zakończenia pobytu/wypoczynku. (WAŻNE: Zgubienie klucza lub jego zniszczenie powoduje całkowite pokrycie kosztów wymiany zamka w drzwiach wejściowych do pokoju.)
 15. Gospodarz służy wyjaśnieniami oraz radą we wszystkich spornych kwestiach dotyczących regulaminu pobytu, prosząc Szanownych Gości o jego przestrzeganie.

 

Życzymy miłego pobytu ! 

Pogoda w okolicy

Zobacz jaka jest prognoza dla twojej okolicy.
Copyright - Gospodarstwo Agroturystyczne "JARO" - 2012-2016